Antika Araba Dünyasında Ülke Temsilcimiz Oldu!

Son günlerde ülkemizde ismi sık sık karşımıza çıkmaya başlayan Karakaya Global, dünya üzerinde bulunan en iyi klasik araba galerilerinden birisidir. Yusuf Karakaya & Kara Ersözlü ortaklığı ile açılmış ve kısa sürede bu sektörde iyi yerlere gelmişlerdir. Yusuf Karakaya‘nın söylediğine göre böyle bir araba galerisi Avrupa’da dahil çok az görülmektedir. Bu yüzden ülkemizi dünya da temsil eden bazı yerli işletmeler arasında yer almaktadır.

Her Yıl Binlerce Kişi Ziyaret Ediyor

Birçok insanın tutkusu olan klasik arabalar, bazı kişiler tarafından resmen hayatlarının merkezine alınmaktadır. Sırf istedikleri arabaları temin etmek için bir sürü ülkeye ziyarete gidebilirler. Fakat artık antika severler çok daha şanslı çünkü yaşadıkları ülkede Karakaya Global adı altında 120’den fazla klasik araç içinden seçim yapıp satılık klasik otomobil veyahut kiralık klasik otomobil sahip olma lükslerine sahipler. Dünyada kendisinden çok ama çok az olan araçları Türkiye’de bulmanız mümkün. Bazı hayranlar bu arabaları yan yana görebilmek için bile dünyayı dolaşmak zorunda kalırken, kendi ülkemizde böyle güzel bir imkana sahip olmamız gerçekten harika bir şey. Artık istediğiniz araçları Türkiye üzerinden kiralamanız veya satın almanız çok daha kolay.

12 bin metrekarelik alana kurulmuş olan araba serisi ile sadece vakit geçirmek için bile yanlarına gidebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz klasik arabayı büyük ihtimal burada bulacaksınız. Karaya Global, sadece klasik otomobil alım satım işlemi değil aynı zamanda düğün gibi özel günlerde sevdiğiniz bir arabayı kiralama şansıda sunuyor. Bu sayede daha kitleye ulaşarak çok daha fazla vatandaşı mutlu edebiliyorlar. Ayrıca fiyatlar müşterileri tarafından gayet uygun görülüyor.

Yusuf Karakaya ve Kaya Ersözlü ortaklığında kurulan bu araç filosu, dünya üzerinde içerisinde en fazla araba bulunduran garajlardan birisi olmasıyla beraber yer büyüklüğü bakımından da aynı şekilde en iyiler arasında yer almaktadır. Sonuçta 12 bin metrekarelik, büyük bir alandan bahsediyoruz. Fakat böyle bir yere sadece alışveriş için gelmenize elbette gerek yok. İstediğiniz zaman incelemek amaçlı bu klasik araba galerisine gidebilirsiniz. Aşağıdaki adres güncel iş yerinin konumudur!

KARAKAYA GLOBAL GARAGE

Garaj Sanal Tur Gezi : www.karakayaglobal.com.tr

Bilgi Telefon: +90216 266 62 88

E-Posta: info@karakayaglobal.com.tr

Galeri : Altunizade Mh. Mahir İz Cd. NO:2 34662 Üsküdar/İstanbul

İnstagram: https://www.instagram.com/karakaya.global/

Facebook: https://www.facebook.com/karakaya.global/

Add comment:

error: Content is protected !!