Büyük Yetenekler Yusuf Karakaya & Kaya Ersözlü

Ülkemiz her geçen zaman zarfında önemli birçok değeri ortaya çıkarmaya devam ediyor. Yeri geliyor önemli bir sporcu yeri geliyor önemli bir düşünür ile hepimiz son derece büyük gurur duymaktayız. Son zamanlarda isminden söz ettiren ve bizim yeniden gururlanmamızı sağlayan kişilerden birisi de Yusuf Karakaya & Kaya Ersözlü ikilisi. Bu iki arkadan beraber çıktıkları yolda kısa süre içerisinde Avrupa da en iyi olmayı başardılar ve sonunda bizi de gururlandırdılar.

Karakaya Global Klasik Araç Sergisi

Karakaya Global 200 farklı klasik aracı bir araya getirmiş ve bu alanda Avrupa da eşine pek de rastlanmayacak büyüklükte bir sergi. Bulunduğu alan başta olmak üzere her detay gerçekten de bu ikilinin muhteşem bir iş ortaya çıkardıklarını gösteriyor. 12 bin metre kare gibi muhteşem bir alana bu araçlar yerleştirilmiş durumda. İstanbul Altunizade ilçesinde halen büyük bir ilgi ile çalışmaya devam eden sergi yoğun bir ziyaretçi akınına sahip.

İstediğini Al İstediğini Kirala

Klasik otomobil alım satım yapılabilecek en uygun mekanların başında gelen dev bir işletme. İstediğiniz araçları buradan alabileceğiniz gibi elinizde bulunan klasik araçları değerinde burada satışını gerçekleştirebilirsiniz. Kiralık klasik otomobil ihtiyaçlarının da aynı zamanda burada karşılanması mümkün. Düğün, dizi çekimi veya bunlara benzer tüm kısa süreli ihtiyaçlarda da firma sizlere yardımcı olabiliyor. Satılık klasik otomobil piyasasına büyük bir renk getiren firma sahipleri işini son derece severek yapan ve işinin ehli olan insanlar. Uzun yıllardan bu yana klasik araçlara olan ilgileri ve bilgi birikimleri ile bi işe girmeye karar vermiş olan Yusuf Karakaya & Kaya Ersözlü ikilisi alanında duayen olarak da nitelendiriliyorlar. Gerek hizmetlerden faydalanmak için gerekse ziyaret için kapılarını her daim açık olduklarını da her fırsatta belirtiyorlar.

Add comment:

error: Content is protected !!